הסל שלי

סל הקניות שלך ריק

החזרות בסניפים עד 14 יום איסוף עצמי חינם טלפון שירות לקוחות- 1-700-70-45-70
*איסוף עצמי חינם מסניפי הרשת *שליחות עד הבית חינם לרוכשים ב-249.90 ש"ח ומעלה *אספקה עד 5 ימי עסקים *בכפוף לתקנון

Toys R Us | טויס אר אס - צעצועים לילדים - צעצועים לתינוקות

הסל שלי הסל שלי הסל שלי 0

תקנון

 

 

תנאי שימוש באפליקציית טויס אר אס ישראל

*תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ופונים לנשים ולגברים כאחד*

כללי

 1. ברוכים הבאים לאפליקציית טויס אר אס ישראל (להלן "האפליקציה"),  המנוהלת על ידי חברת היפר טוי בע"מ ח.פ. 514638303 (להלן: "החברה") המפעילה את רשת טויס אר אס ישראל. מטרת האפליקציה היא לאפשר למשתמשיה (להלן "המשתמשים" או "המשתמש") לנהל הקשר עם החברה, לקבל מידע אודות פעילותה, הסניפים, לקבל קופונים והטבות, להצביע עבורם ולשתפם במדיה חברתית. האפליקציה עשויה גם לאפשר העברה של המשתמש לאתר האינטרנט - https://toysrus.co.il/ לצורך רכישת מוצרים (להלן "האתר"),והכל כמתואר ובהתאם בתנאי השימוש שהלן (להלן"השירותים").
 2. תנאי השימוש נועדו להסדיר בכתב את היחסים המשפטיים והמוסכם בין החברה לבין המשתמש. לא יהיה תוקף לכל הצעה, סיכום או הבטחה של צד זה למשנהו, שאינם כתובים בתנאי שימוש אלה.
 3. על-ידי התקנת האפליקציה והשימוש בה, הנך מסכים לתנאי שימוש אלו. אם אינך מסכים לתנאים אלו, כולם או חלקם, אינך רשאי להתקין את האפליקציה או לעשות כל שימוש בה. כל שימוש באפליקציה או בשירותים המוצעים דרכה, לרבות שימוש בהרשאות הנדרשות אגב תפעולה, הינו באחריותך המלאה ותוך הסכמתך לכלל התנאים.
 4. הרישום לרשימת הדיוור באפליקציה ו/או הזנת פרטים לשם קבלת מידע שיווקי ו/או דרכי יצירת הקשר עם החברה וכן השימוש במידע שמסר המשתמש לחברה ו/או שהצטבר אודותיו בעת השימוש באפליקציה, לרבות שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, נתוני מיקום וכדומה, יתבצע בהתאם להוראות הדין ומדיניות הפרטיות של האפליקציה, המהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש ואשר ניתן לעיין בה כאן.
 5. האפליקציה מאפשרת  לכל אדם ו/או גוף ו/או גורם אחר אשר עושה שימוש באפליקציה באמצעות מחשב ו/או מכשיר טלפון נייד ו/או מחשב לוח ("טאבלט") ו/או כל פלטפורמת שימוש אחרת, בין באופן שוטף ובין באופן אקראי, לרבות משתמש מזדמן ו/או משתמש קבוע לעשות שימוש בשירותים.
 6. החברה שומרת לעצמה את הזכות, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לבטל או לשנות בכל עת את האפליקציה, המידע והשירות במסגרתה, ובכלל זה על-ידי הוספה, גריעה, שינוי מבנה האפליקציה, מראה, היקפם וזמינותם של המידע והשירות המוצעים וכל היבט אחר הכרוך באפליקציה, לרבות השבתתה המוחלטת, מבלי לתת על כך כל הודעה מוקדמת. למשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה בגין האמור.
 7. החברה עושה ותעשה מאמצים על מנת שהמידע המוצג באפליקציה יהא מדויק ומעודכן, אך עם זאת, החברה לא תישא בכל אחריות בנוגע לעדכניותו, לשלמותו ו/או לנכונותו של המידע המצוי באפליקציה.
 8. לחברה הזכות למנוע או גישתך לאפליקציה ולשירות במסגרתה בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
 9. האפליקציה אינה דורשת הרשמה מוקדמת, אולם פעילויות של שיתוף תכנים מסוימים יחייבו התחברות דרך צד ג' (כגון אתר פייסבוק). החברה רשאית בכל שלב לבקש פרטים של אדם ו/או גוף ו/או גורם המשתמש באפליקציה לצורך הורדת האפליקציה ו/או שימוש באפליקציה וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

שימוש באפליקציה

10. כמו כן יתכנו שירותים מסוימים המופעלים באפליקציה עשויים לחייב שימוש במערכת מסרונים (SMS) או הודעות פנימית (Push notifications), ולעיתים בדואר אלקטרוני או שיחות טלפוניות ככל שתתבקש לכך, לצורך ניהול, תפעול, אימות, זיהוי, או כל פעולה אחרת שתידרש לצורך תפעולו התקין של השירות המתבקש. לצורך כך מתבקשת הסכמתך הכללית, מראש, טרם התקנת היישום לשימוש במערכת המסרונים שבמכשירך וכדי לשלוח לך הודעות אישיות או התראות לפי הצורך.

11. תוכן המוצג באפליקציה או באמצעותה אינו יכול לשמש בסיס לצורך קבלת החלטות משפטיות ו/או אחרות מצידך. כל פעולה שנעשית על-ידך בהתבסס על תוכן זה נעשית לפי שיקול דעתך ובאחריותך בלבד. הנך רשאי להשתמש באפליקציה ובתוכן המוצג בה למטרות פרטיות ואישיות בלבד, ואין באפליקציה ו/או בתוכן המוצג בה כדי להעניק לך כל זכות מלבד אלו המפורטות בתנאי שימוש אלו.

שימוש ומימוש קופונים

12. החברה עשויה להציע קופונים באפליקציה למוצרי טוייס אר אס, אשר ניתן לממשם באתר או באחד מסניפי טוייס אר אס בישראל (להלן "המוצרים"). למען הסר ספק, החברה אינה מוכרת ו/או מספקת את המוצרים אלא רק מפנה את המשתמש לממשם באתר/בסניפים. את הקופונים ניתן לשתף עם אחרים במדיה חברתית, והכל בהתאם לתנאי השימוש אלו, ולתנאי השימוש של המדיה החברתית הרלוונטית.

13. כדי לקבל את הקופונים יהא עליך, בין היתר להזין שם מלא, מספר טלפון נייד וכתובת מייל עדכניים.

14. את הקופונים ניתן יהיה לקבל באמצעות פרטי הקשר השונים, או באזור האישי באפליקציה, על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.

15. לצורך מימוש הקופונים בעת רכישה באתר, יהא המשתמש כפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שבאתר. על כן, אנו ממליצים לך לעיין בהם בטרם מימוש הקופונים לרכישה באתר או ביצוע פעולה לקבלתם.

16. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות בכל עת לפי שיקול דעתה הבלעדי והמלא, וללא הודעה מוקדמת את האפליקציה, תוכנה, המידע והשירותים הנכללים באפליקציה, תוקף הקופונים וכל היבט אחר שמוצג במסגרת האפליקציה לרבות תנאי שימוש אלה – ללא הסכמת המשתמשים ו/או צד ג' כלשהו. כל שינוי כאמור יחייב את המשתמשים מרגע פרסומו העדכני ולמשתמשים לא תהא כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד החברה.

17. המימוש יעשה בהצגת קופון בלבד, עד לתוקף המצוין על גפי הקופון או עד גמר המלאי, המוקדם מבינהם, כאשר ישנה מגבלת מימוש של קופון אחד למשתמש ו/או לקוח, וללא כפל מבצעים.

הטבת יום הולדת

18.   מידי חודש תישלח הטבה למשתמשים אשר ברשומות החברה מצוין כי בחודש זה חל יום הולדת ילדיהם, כפי  שהזינו במסך תאריכי יום ההולדת באפליקציה כנדרש.

19.   משתמשי אפליקציה שהזינו תאריכי יום הולדת  כנדרש עד יום לפני תחילת חודש יום ההולדת המצוין בתאריך יום ההולדת שהזינו – יקבלו את הטבת יום ההולדת באותו החודש. לדוגמא: מי שהזין את התאריך 10.12.2017 (או כל תאריך אחר החל בחודש דצמבר) עד לתאריך 30.11 – יקבל במהלך חודש דצמבר העוקב של אותה שנה הטבת יום הולדת. משתמשים שיזינו תאריך יום הולדת החל בחודש מסוים בכל אחד מימי אותו החודש – יקבלו הטבת יום הולדת רק בשנה הבאה באותו החודש.

 1. 20.  ההטבה תיקבע על ידי החברה אשר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אופי ההטבה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי והמלא, וללא הודעה מוקדמת, ללא הסכמת המשתמשים ו/או צד ג' כלשהו. כל שינוי כאמור יחייב את המשתמשים מרגע פרסומו העדכני ולמשתמשים לא תהא כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד החברה.

21.    ההטבה תהיה תקפה למימוש אך ורק  בסניפי החברה ואך ורק בתנאי הצגת קוד ההטבה יחד עם  ספח תעודת זהות אשר תאריך הלידה בו תואם את אשר הוזן באפליקציה

שימושים אסורים באפליקציה

22. ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב מאת החברה, אינך רשאי לבצע את הפעולות ו/או המעשים הבאים בעת או בקשר עם שימושך באפליקציה ובתוכנה - אי עמידה במגבלות הבאות עלולה להוביל למניעת גישתך לאפליקציה ואף לחשוף אותך לאחריות אזרחית ו/או פלילית על-פי כל דין. לפיכך חל עליך איסור:

(1)         לעשות שימוש מסחרי באפליקציה ו/או בתוכן האפליקציה.

(2)         להעתיק, לשחזר, לשנות, לעבד, לתרגם, לבצע הנדסה חוזרת, להפיץ או לאחסן את תוכן או קוד האפליקציה, כולם או חלקם.

(3)         להפעיל או לאפשר הפעלת יישום או תוכנות מסוגCrawlers, Robots  וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תוכן האפליקציה.

(4)         להציג תוכן מהאפליקציה בתוך מסגרת (iframe) גלויה או סמויה או להציג את תוכן האפליקציה בכל דרך שהיא, לרבות באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת, המשנים את עיצובם המקורי באפליקציה ו/או מחסירים דבר כלשהו.

(5)         לשבש או להפר כל זכות של משתמשים אחרים באפליקציה, לרבות הזכות לפרטיות ו/או לאסוף מידע אישי על המשתמשים באפליקציה ללא הסכמתם המפורשת בכתב, לרבות באמצעים אוטומטיים ו/או על-ידי גישה בלתי מורשית למכשיר או לנתונים שלהם.

(6)         לפגוע בכבודו או בפרטיותו של משתמש אחר ו/או להשתמש באפליקציה ו/או בתוכנה כדי לפגוע בשמו הטוב של כל אדם ו/או לפרסם דברי הסתה, הונאה, תרמית, לשון הרע ו/או כל מידע אחר שהוא שקרי, בלתי אמין או שיש בו כדי לפגוע במזיד.

(7)         שימוש באפליקציה או בתוכן האפליקציה לשם יצירת מאגר מידע ו/או לקט.

תוכן האפליקציה ופרסומות

 1. האפליקציה בכללותה, לרבות כלל התכנים המופיעים בה מוצעים לציבור ולמשתמש כמות שהם (As is). כוונת החברה היא שהתוכן המופיע יהיה נכון ומדויק, אולם יתכן כי התוכן אינו שלם ולחלופין יתכן כי נפלו טעויות טכניות ו/או אחרות בתוכן.
 2. החברה אינה אחראית לאי דיוקים או לטעויות אשר נפלו ביחס לתוכן המוצג באפליקציה. החברה מבהירה בזאת, כי התוכן הכלול נועד למטרות כלליות ואינפורמטיביות בלבד ואינו מהווה המלצה ו/או חוות דעת ביחס למוצרים המתפרסמים באפליקציה או באתר, ועל כן מודע המשתמש ומסכים לכך שכל הסתמכות על הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל תוכן אחר המוצג נעשה לפי שיקול דעתו של המשתמש ובאחריותו הבלעדית; על המשתמש לבצע בעצמו את כל הערכותיו ובדיקותיו לגבי המוצר המוצג והוא מוותר ויהיה מנוע מלהעלות כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה לגבי הסתמכות על מי מאלה.
 3. כל תוכן ו/או מידע המובא בקשר למאפייני המוצרים, אשר מקורו בצדדים שלישיים, כגון יבואן ו/או יצרן המוצר ו/או ספק השירות (לפי העניין), לרבות מפרטים, הוראות הפעלה ונתונים שונים, נמסר על ידי הצדדים השלישיים הללו ולחברה לא תהיה כל אחריות לגביו.
 4. מובהר, כי כל פרסום אשר יופיע מעת לעת, ככל שיופיע, אינו מהווה הצעה ו/או ייעוץ, ואין בו משום המלצה ו/או חוות דעת ו/או תחליף לשיקול דעתך העצמאי.

התחייבויות והצהרות המשתמש

27. במידה והמשתמש מתבקש להזין פרטים באפליקציה, הוא מתחייב למלא פרטים נכונים ומדויקים בלבד שלו ועבורו. במידה ומתבקש המשתמש מסכים למסור להחברה את פרטיו האישיים.

28. המשתמש מתחייב בהתחייבות בלתי חוזרת לשפות את החברה בגין כל חבות ו/או נזק ו/או הוצאה שייגרמו לה על ידי המשתמש בגין מסירת פרט שגוי ו/או הפרת תנאי שימוש אלה ו/או הפרת הוראות הדין.

29. לא יהיו למשתמש טענות, תביעות ו/או דרישות כלפי החברה בגין כל נזק, ישיר ו/או עקיף, שיגרמו לו עקב השימוש באפליקציה. כמו כן, יודגש כי החברה לא תישא באחריות כל שהיא לכל נזק, ישיר ו/או עקיף שייגרם, אם ייגרם, למשתמש עקב שימוש באפליקציה, מתן ו/או אי מתן השירות כולו או מקצתו.

30. החברה ו/או מי מטעמה רשאית להפעיל דחיפת הודעות שונות (PUSH) לטלפון הנייד של המשתמש ו/או למייל. ידוע למשתמש כי ההודעות הינן ברירת המחדל של המערכת וכי תתאפשר לו חסימת ההודעות במערכת במידה וירצה על ידי שינוי בהגדרות ההרשאות בממשק הטלפון.

31. המשתמש מודע ומסכים לכך שהאפליקציה תעשה שימוש במאפיינים ויישומים הקיימים במכשיר החכם שלי, לרבות נתוני מיקום (GPS) וכל אמצעי אחר הנדרש לשם מתן השירותים וכפי שמפורט במדיניות הפרטיות. כמו כן, ידוע למשתמש כי באפשרותו לחסום את הרשאות גישה אלו באמצעות הגדרות המכשיר שלו, אך ייתכן וחלק מן השירותים יימנעו ממנו בשל כך.

32. המשתמש מודע ומסכים לכך שכל המידע הנשמר באמצעות ובקשר עם האפליקציה מאוחסן בשרתי החברה, בארץ או בחו"ל.

המידע באפליקציה וקניין רוחני

33. האפליקציה היא פרי פיתוח של החברה ואין להעתיק את השירות שניתן מכוחה, אין להעתיק את קוד האפליקציה ואין לעשות בו פעולות של הנדסה חוזרת (Reverse Engineering). זכויות החברה באפליקציה חלות, בין היתר, על עיצובה הגרפי של  האפליקציה, בסיסי הנתונים של החברה וכל פרט אחר הקשור באפליקציה. סימני המסחר ומודעות פרסומת של מפרסמים שונים באפליקציה, אם יפורסמו באפליקציה, הם קניינם של מפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות שימוש בלא הסכמת המפרסם בכתב ומראש.

34. הסימנים המופיעים באפליקציה הם סימני המסחר מוכרים, בין אם נרשמו על ידי בעליהם או לא, ואין לעשות בהם כל פעולה אשר עלולה לפגוע בזכויות הקניין של בעלי סימני המסחר.

35. החברה אינה אחראית לתכנים של אתרי אינטרנט, להם קישורים ('לינקים') מהאפליקציה (למעט האתר ובכפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות בו), והיא אינה מתחייבת כי כל הקישורים שיימצאו באפליקציה יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל, זאת לרבות קישורים למדיה חברתית ולאפליקציות אחרות. בנוסף, רשאית החברה להסיר מהאפליקציה קישורים שנכללו בה, או להימנע מהוספת קישורים חדשים, לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי. אין בקישורים באפליקציה כדי לפרש הבעת תמיכה ו/או מתן חסות על ידי החברה לאותם מקורות מידע ותכנים ו/או המלצה לעשות בהם שימוש.